Filmy

Film Star Wars o Nowym Zakonie Jedi z oficjalnym opisem fabuły

Minął miesiąc, odkąd Lucasfilm zapowiedział trzy nowe filmy Star Wars. I choć od ich premier dzieli nas wiele miesięcy lub nawet lat, powoli poznajemy coraz więcej szczegółów na ich temat. Pierwszym kinowym debiutem od czasu Epizodu IX ma być projekt o Nowym Zakonie Jedi, w którym Daisy Ridley powróci do roli Rey.

O nadchodzącym filmie jak na razie nie wiemy zbyt wiele. W ostatnim wywiadzie udzielonym magazynowi Empire Kathleen Kennedy podzieliła się jednak pierwszym obszerniejszym opisem jego fabuły.

„Przenosimy się o piętnaście lat względem The Rise of Skywalker. Najwyższy Porządek upadł, a Jedi są pogrążeni w chaosie – pojawia się pytanie, ilu w ogóle jeszcze żyje. W tym wszystkim Rey buduje Nowy Zakon Jedi w oparciu o teksty Jedi oraz nauki Luke’a.”

Według wstępnych przewidywań produkcja ma rozpocząć się w lutym przyszłego roku, a premiery spodziewać możemy się w grudniu 2025. Scenariusz filmu Star Wars o Nowym Zakonie Jedi pisze obecnie Steven Knight (Peaky Blinders). Za reżyserię odpowiadać będzie natomiast Sharmeen Obaid-Chinoy (Ms. Marvel). Plotki głoszą, że oprócz Daisy Ridley do roli z trylogii sequeli powrócić może także John Boyega.

Podobne posty

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.