Seriale

Które odcinki „Rebeliantów” obejrzeć przed „Ahsoką”? Dave Filoni odpowiada

Już za kilka miesięcy na Disney+ zadebiutuje nowy serial aktorski Star Wars. Ahsoka, bo o niej mowa, będzie oczywiście spin-offem The Mandalorian i jednym z projektów prowadzących do nadchodzącego widowiska kinowego. Oprócz tego jednak projekt posłuży również jako swego rodzaju kontynuacja animowanego serialu Rebelianci. W związku z tym rzecz jasna nasuwa się pytanie o konieczność jego znajomości.

Z odpowiedzią na szczęście pospieszył Dave Filoni – twórca zarówno Rebeliantów, jak i Ahsoki. W niedawnym wywiadzie udzielonym portalowi Collider, dyrektor kreatywny Lucasfilmu oznajmił, że żadna wiedza o poprzednim projekcie nie jest wymagana. Przedstawił jednak pewne zalecenia.

„Zacząłbym może od odcinka Zmierzch Jedi, gdzie Kananowi przytrafia się nieszczęście. Nawet bez zrozumienia, o co chodzi, popchnie to wszystko inne do przodu. Jeśli obejrzysz tylko 4. sezon, będziesz ustawiony. Można zacząć od tego i dowiedzieć się, czego trzeba o rebeliantach walczących z tyranicznym Imperium. To zapewni wiedzę o wszystkim i wszystkich, jakiej trzeba.”

Wszystkie sezony Rebeliantów są dostępne na Disney+. Ahsoka natomiast trafi do oferty platformy streamingowej już w sierpniu.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.