Seriale

„Ahsoka” – poznaliśmy tożsamość tajemniczego Inkwizytora

Zaledwie nieco ponad miesiąc dzieli nas od premiery najnowszego serialu aktorskiego Star Wars. Nawet tak blisko debiutu wciąż jednak docierają do nas nowe informacje. Ahsoka przedstawi nam wiele znanych postaci, ale również kilka nowych. Jedną z nich jest zagadkowy Inkwizytor, którego zobaczyć można w kilku scenach w zwiastunach.

Jak się okazuje, tożsamość złoczyńcy została już oficjalnie ujawniona. Dzięki opisom kadrów z ostatniej zapowiedzi opublikowanym przez Disneya możemy poznać imię postaci oraz nazwisko aktora, który wciela się w nowego Inkwizytora.

Bo rzeczywiście jest to antagonista zupełnie nowy. Nazywa się Marrok, a jego rolę odgrywać będzie Paul Darnell. Niestety nie mówi nam to wiele, gdyż Ahsoka będzie debiutem tej postaci w uniwersum Star Wars. Identyczne imię pojawiło się co prawda w Wojnach klonów, jednak nosiło je przypominające wilka stworzenie z gatunku anooba towarzyszące łowcy nagród Embo. Trudno zatem, aby było to powiązanie. Jeśli już – jest to raczej jeden z licznych easter eggów, które Dave Filoni bardzo chętnie umieszcza w swoich projektach.

Oczywiście istnieje możliwość, iż nie jest to prawdziwe imię Inkwizytora. Wówczas niektóre fanowskie teorie wciąż mogłyby się sprawdzić. Najpewniej jednak jest to po prostu jeden z oryginalnych wątków powstałych na potrzeby serialu.

Ahsoka zadebiutuje na Disney+ już 23 sierpnia. W dniu premiery zobaczymy dwa odcinki, a kolejne udostępniane będą w tygodniowych odstępach. Łącznie będzie ich osiem.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.