Filmy

Powstaje jeszcze jeden film Star Wars! Reżyser ujawnia status projektu

W tym roku na Star Wars Celebration otrzymaliśmy oficjalne zapowiedzi trzech nowych filmów osadzonych w odległej galaktyce. Będą to: film o Rey i Nowym Zakonie Jedi, film Dave’a Filoniego osadzony w erze Nowej Republiki oraz film Jamesa Mangolda o zupełnie nowym okresie nazwanym Świt Jedi. Nie są to jednak jedyne kinowe produkcje planowane przez Lucasfilm.

Pod koniec ubiegłego roku raportowano, iż Shawn Levy prowadzi rozmowy, aby wyreżyserować film Star Wars. Dorobek Levy’ego obejmuje między innymi serial Stranger Things, a także filmy takie jak Free Guy czy Projekt Adam. Filmowiec odpowiada też za nadchodzącego Deadpoola 3. Udział w tworzeniu Gwiezdnych wojen nie został jednak oficjalnie potwierdzony, a o doniesieniach na dłuższy czas zapomniano.

Levy potwierdził jednak, iż został zaangażowany do projektu Star Wars. W wywiadzie udzielonym portalowi Collider ujawnił też, że rozpoczęto prace nad nim. Obecnie wszystko utknęło jednak w miejscu.

„Zaczynaliśmy proces rozwijania mojego filmu, gdy zaczął się strajk scenarzystów. Tak że jesteśmy w stanie wstrzymania, tak jak większość przemysłu.”

Na oficjalną zapowiedź będziemy musieli zatem zapewne jeszcze trochę poczekać. Komentarz Levy’ego wskazuje jednak, iż Lucasfilm jest zaangażowany w projekt i nie powinna być to kolejna produkcja, która odejdzie w całkowicie zapomnienie.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.