Książki i komiksy

Ujawniono specjalną okładkę książki „The High Republic: Light of the Jedi”

Już tylko nieco ponad miesiąc dzieli nas od premiery pierwszych pozycji książkowych związanych z nową erą świata Star Wars, znaną pod nazwą The High Republic. W forpoczcie serii wydawniczej prym będzie wiodła powieść Light of the Jedi autorstwa Charlesa Soule’a, która wprowadzi czytelników w realia okresu, mającego stanowić szczyt świetności Republiki oraz Zakonu Jedi. Wczoraj opublikowano projekt ekskluzywnej okładki książki, która dostępna będzie w limitowanej ilości.

Na łamach oficjalnej strony Star Wars pojawiła się seria grafik przedstawiających pierwsze spojrzenie na omawianą okładkę. Znajdują się na niej rycerze Jedi dosiadający nieznanych stworzeń, szarżujący na przeciwników (potencjalnie Nihilów), również jadących wierzchem na tych samych stworzeniach.

Grafika przedstawia Jedi, z których część mogliśmy już poznać – chociażby Bella Zettifara, któremu towarzyszy charakterystyczne psie stworzenie.

Więcej o pomysłach Charlesa Soule’a na rozwój ery The High Republic oraz o samej książce przeczytacie w obszernym wywiadzie, jaki opublikowano wraz z okładką pozycji beletrystycznej (link dostępny nad grafikami).

Premiera Light of the Jedi zaplanowana jest na 5 stycznia przyszłego roku. Oczywiście mówimy o premierze amerykańskiej, bowiem nic nie wiadomo o wydaniu jakiejkolwiek pozycji z tej serii w Polsce.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.