Seriale

Zakończono produkcję „Andora”! Kolejny serial Star Wars coraz bliżej

Kilka dni temu informowaliśmy, iż wiele wskazuje na to, że pomału kończą się prace na planie Obi-Wana Kenobiego. Wygląda jednak na to, że nie jest to jedyny projekt Lucasfilmu, do którego zdjęcia właśnie ukończono.

Jak bowiem informuje Bespin Bulletin, zakończyła się produkcja innego serialu Star Wars zaplanowanego na przyszły rok – Andora. Zdjęcia do serii o Cassianie trwały znacznie dłużej, jednak należy pamiętać, że będzie to najdłuższa z dotychczasowych gwiezdnowojennych produkcji aktorskich, jakie będą dystrybuowane za pośrednictwem Disney+: pierwszy sezon będzie liczył aż 12 odcinków.

Star Wars: Andor oryginalnie debiutować miał jeszcze w tym roku, jednak (podobnie jak wiele innych produkcji) zaliczył obsuwę związaną z pandemią. Serial prawdopodobnie zobaczymy w pierwszej połowie 2022 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.