Seriale

Dave Filoni już przygotowuje „Ahsokę”! Trwają prace nad spin-offem „The Mandalorian”

Po krótkiej zapowiedzi z ostatniego odcinka 2. sezonu The Mandalorian, wczoraj Lucasfilm w końcu oficjalnie zaprezentował więcej informacji na temat serialu The Book of Boba Fett. Aby opowiedzieć trochę więcej o projekcie, Jon Favreau udzielił wywiadu Good Morning America. Siłą rzeczy zahaczył jednak o więcej tematów niż tylko nowa produkcja poświęcona Bobie Fettowi i zdradził co nieco choćby na temat innego spin-offu pierwszego serialu aktorskiego Star Wars.

Kilka bardzo ważnych słów Favreau poświęcił bowiem projektowi zapowiedzianemu już wcześniej, w czasie tegorocznego Disney Investor Day. Opowiadając przez moment o innych serialach powiązanych z The Mandalorian oraz współpracy z Dave’em Filonim, ujawnił, iż twórca znany głównie ze swojego wkładu w Wojny klonów i Rebeliantów przygotowuje już scenariusze do serii poświęconej Ahsoce Tano odgrywanej przez Rosario Dawson.

„Pracowaliśmy razem nad tym serialem, on robi Ahsokę, którą właśnie teraz pisze i mamy jeszcze Rangers of the New Republic.”

W tej chwili trudno powiedzieć, kiedy można spodziewać się debiutu Ahsoki na Disney+, jednak skoro Dave Filoni pracuje już nad scenariuszami, być może w ciągu kilku najbliższych miesięcy będzie można rozpocząć zdjęcia do serialu. Tymczasem obecnie trwa produkcja The Book of Boba Fett, a Lucasfilm przymierza się też do rozpoczęcia produkcji 3. sezonu The Mandalorian, która ruszy zaraz po ukończeniu zdjęć do pierwszego spin-offu. Oba projekty mają trafić na Disney+ w grudniu przyszłego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.