Seriale

[Plotka] Hera Syndulla zadebiutuje w live action jako główna bohaterka „Rangers of the New Republic”

Jednym z zapowiedzianych seriali aktorskich Star Wars jest projekt Rangers of the New Republic, o którym dowiedzieliśmy się pod koniec ubiegłego roku. Do niedawna zakładaliśmy, iż zobaczymy w nim Carę Dune, jednak ostatnie wybryki wcielającej się w nią Giny Carano spowodowały, że aktorka i jej postać nie zawitają już do świata Gwiezdnych wojen. Ale spin-off The Mandalorian wciąż powstaje – kogo zatem w nim zobaczymy?

Jak informuje portal LRM Online, ma to być podobno Hera Syndulla, bohaterka, którą poznaliśmy już w animowanym serialu Rebels. Miałoby to być rozwiązanie szczególnie wygodne dla twórców ze względu na fakt, iż nie wymagałoby wprowadzania zupełnie nowej postaci i przedstawiania jej od zera – zamiast tego mieliby już konkretne podstawy.

Oczywiście niewykluczone, że Hera i tak miała się pojawić w Rangers of the New Republic (za serial odpowiadają w końcu Jon Favreau i Dave Filoni, którzy dopiero co przenieśli do live action Ahsokę Tano, w którą wcieliła się Rosario Dawson), a nigdy nie mieliśmy też pewności w kwestii tego, czy to właśnie Carze Dune projekt miał być poświęcony. Możliwe też, że planowanie jej wprowadzenia w ogóle nie ma miejsca – na ten moment powyższe doniesienia to jedynie niepotwierdzone plotki.

Rangers of the New Republic to jeden z dwóch spin-offów The Mandalorian. Akcja serialu będzie oczywiście osadzona w podobnym czasie, a więc po wydarzeniach z Powrotu Jedi. Nie wiemy na kiedy planowane są produkcja czy debiut projektu na Disney+, jednak wiadomo, iż póki co powstawać będą jeszcze The Book of Boba Fett i 3. sezon The Mandalorian, a dodatkowo wygląda na to, że również Ahsoka jest tytułem priorytetowym względem drugiego spin-offu.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.