Seriale

Mark Hamill dziękuje twórcom „The Mandalorian” za możliwość powrotu do roli Luke’a Skywalkera

Pojawienie się Marka Hamilla w roli Luke’a Skywalkera było chyba największym zaskoczeniem 2. sezonu The Mandalorian. Jak się okazuje, nie tylko fani nie spodziewali się tego występu, a możliwość ponownego wcielenia się w Jedi była dla samego aktora bardzo miłą niespodzianką.

Hamill podzielił się swoimi odczuciami w tej kwestii na Twitterze, jednocześnie dziękując za wspaniały prezent twórcom pierwszego serialu aktorskiego Star WarsJonowi Favreau i Dave’owi Filoniemu.

„Czasem najlepszymi prezentami są te najbardziej niespodziewane oraz coś, o pragnieniu czego nie miało się pojęcia, dopóki się tego nie otrzymało.
Dziękuję wam, Jon i Dave”

The Mandalorian powróci na ekrany w naszych domach prawdopodobnie w okolicach początku roku 2022. Po drodze, w grudniu przyszłego roku, czeka nas jeszcze jednak spin-off The Book of Boba Fett, a w przyszłości również kolejne seriale wywodzące się z przełomowego dla świata Gwiezdnych wojen projektu.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.