Filmy

Scenarzysta nadchodzących projektów Marvel Studios napisze film Star Wars dla Kevina Feige

Od czasu ogłoszenia, iż jeden z nadchodzących gwiezdnowojennych filmów kinowych produkować będzie Kevin Feige, nie dochodziło do nas wiele informacji na temat projektu. Wygląda jednak na to, iż Lucasfilm w końcu zaczyna przygotowywać kolejną opowieść osadzoną w odległej galaktyce.

Jak bowiem donosi Deadline, właśnie zatrudniono scenarzystę filmu produkowanego przez prezesa Marvel Studios. Jest to Michael Waldron – autor scenariuszy Doctor Strange in the Multiverse of Madness oraz Lokiego, co wskazuje, iż jego współpraca z Feigem musi przebiegać bardzo dobrze.

Jak na razie nie wiemy praktycznie nic na temat planowanego filmu, jednak gdy Alan Horn w zeszłym roku oznajmił, iż Lucasfilm podejmie bezpośrednią współpracę z człowiekiem odpowiedzialnym za sukces Marvel Studios, stwierdził też, że Feige przedstawił pomysł bardzo ciekawej historii osadzonej w uniwersum Star Wars.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.