Gry

„Star Wars: Battlefront II” niebawem za darmo na Epic Games Store!

Star Wars: Battlefront II to gra wideo, która nie miała zbyt łatwego startu na rynku rozrywki elektronicznej (głównie przez błędne decyzje twórców podjęte na etapie projektowania, co przełożyło się na sporą burzę medialno-polityczną zaraz po premierze w 2017 roku), jednak z czasem, dzięki uporowi i wytężonej pracy deweloperów, urosła do rangi jednego z najlepszych tytułów, z jakimi fani Gwiezdnych wojen kiedykolwiek obcowali. Na dzień dzisiejszy strzelanka od DICE może się pochwalić sporą ilością zawartości, świetnymi mechanikami i, co najważniejsze, wierną bazą graczy multiplayerowych, która wciąż utrzymuje się na wysokim poziomie, choć wsparcie dla produkcji zostało zakończone 9 miesięcy temu.

Niebawem do tego grona będą mogli dołączyć użytkownicy pecetów, którzy wciąż wahali się nad wydaniem swoich pieniędzy. Jak bowiem dowiadujemy się z oficjalnego komunikatu Epic Games Store, już w przyszłym tygodniu Battlefront II: Celebration Edition trafi do puli darmowych gier dostępnych na platformie.

Zdjęcie: Epic Games Store

Gra dostępna będzie do odebrania w dniach 14-21 stycznia, a więc od przyszłego czwartku do następnego. Jeśli jednak nie macie miejsca, by przechować ją na dyskach swoich sprzętów, nie musicie się tym zbytnio przejmować, bowiem wystarczy, że pomiędzy wymienionymi datami przypiszecie Battlefronta II do swojego konta, a pobieranie będziecie mogli rozpocząć w dowolnym momencie.

Tak się składa, że całkiem niedawno na naszym kanale omawialiśmy kanoniczne gry Star Wars, jeśli więc chcecie posłuchać, jak po latach oceniamy m.in. omawianą produkcję od Electronic Arts, koniecznie posłuchajcie naszego podcastu.

Podobne posty

Jeden komentarz

  1. Bardzo się cieszę że dają bf2 za darmo bo będzie napływ nowych graczy poza tym jest zawsze nie wielka ale zawsze jakaś nadzieja na to że jakby sporo osób nie tylko wzięło a jeszcze zagrało w tą gre po odebraniu i ea by to zauważyło to może by zrobilo jeszcze jakieś dlc.

  2. Niesamowite. Naprawdę dziękuję. Gdyby nie Wasza strona nie wiedziałbym o tym… A teraz (prawdopodobnie) dzięki Wam w końcu sobie w nią pogram (pewnie kosztem wydajności komputera, ale Star Wars zawsze na pierwszym miejscu)!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.