Seriale

Pedro Pascal o spin-offach „The Mandalorian”: czeka nas wiele niespodzianek

Od finału 2. sezonu The Mandalorian oraz zapowiedzi kolejnych gwiezdnowojennych produkcji dla Disney+ minęło już sporo czasu. Jeszcze w tym roku doczekamy się pierwszego z ujawnionych spin-offów Mandalorianina, czyli The Book of Boba Fett, zaś prawdopodobnie na początku kolejnego ukaże się 3. sezon uwielbianej przez widzów serii. W dalszej perspektywie możemy wypatrywać Ahsoki i Rangers of the New Republic, również zapowiadanych jako historie powiązane z pierwszym serialem aktorskim z uniwersum Star Wars. Długi czas oczekiwania na nowe produkcje live action nie stanowi jednak przeszkody dla przepływu informacji, których część zdradził jeden z aktorów zaangażowanych w prace nad serialami.

Udzielając wywiadu dla IndieWire, odtwórca roli Dina Djarina, Pedro Pascal, opowiedział co nieco o planach twórców z Lucasfilm. Aktor ujawnił, iż zdradzono mu już, jaki jest plan na rozwój projektów, zaś widzowie mogą oczekiwać wielu niespodzianek. Co więcej, istnieje szansa, że bohaterowie, którzy zostaną wprowadzeni do uniwersum w ramach nadchodzących spin-offów, zawitają również w kolejnych sezonach The Mandalorian.

„Powiedziano mi, co będzie się działo i jaki jest plan, ale nie mogę się tym podzielić. Planują rozwój tego świata w taki sposób, by znalazło się tam wiele nieoczekiwanych niespodzianek i nawiązań do różnych okresów. Jeśli te same postaci będą pojawiać się w różnych produkcjach, zostaną wykorzystane w nieprzewidywalny sposób. Nie chciałbym nikomu zepsuć niespodzianki, więc nie wypowiem się odnośnie tego, czy bohaterowie, który już znamy, będą lub nie będą się pojawiać.”

Biorąc pod uwagę zakończenie 2. sezonu Mandalorianina, możemy spodziewać się, że spora część kontynuacji skupi się na motywie Darksabera. Co się zaś tyczy Ahsoki, The Book of Boba Fett czy Rangers of the New Republic, to o żadnym z seriali oficjalnie nie wiemy zbyt wiele, natomiast sporo możemy wywnioskować z przesłanek. Pierwszy z wymienionych seriali ma skupić się na poszukiwaniach Wielkiego Admirała Thrawna i Ezry Bridgera, zaś do byłej Jedi rzekomo dołączą Sabine Wren i Rex. Mając w pamięci przejęcie przez Bobę Fetta pałacu Jabby, jego historia zapewne skoncentruje się na światku przestępczym Tatooine i innych planet. Zagadką pozostaje na ten moment RotNR, lecz najsensowniejszym wyjściem byłoby rozwinięcie przygód Cary Dune i pilotów Republiki, którzy przewijają się w paru momentach The Mandalorian.

Tak czy inaczej, najprędzej ze wszystkich omówionych tytułów zobaczymy The Book of Boba Fett, którego premierę zapowiedziano na grudzień tego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.