Gry

Miliony graczy odebrało darmowe „Star Wars: Battlefront II” na Epic Games Store

Kilka dni temu zakończyła się trwająca tydzień promocja, w trakcie której można było odebrać darmową kopię Star Wars: Battlefront II: Celebration Edition na Epic Games Store. Już jakiś czas temu wiedzieliśmy, że oferta musiała być szalenie popularna, bowiem zdarzyło się, że od natłoku nowych graczy padły serwery EA. Teraz jednak znamy dokładne liczby i trzeba przyznać, że robią wrażenie.

Jak poinformował wydawca, w dniach 14-21 stycznia gwiezdnowojenną strzelankę odebrało 19 milionów użytkowników EGS. Można zatem powiedzieć, gra przeżywa obecnie drugą młodość, a znalezienie nowych meczów na PC przez dłuższy czas nie powinno stanowić problemu.

Jak już wspomnieliśmy wyżej, Epic Games Store oferował Battlefront II: Celebration Edition. Wersja ta zawiera grę podstawową, a także pełną kolekcję zawartości do personalizacji postaci, którą można było nabyć poprzez zakupy w grze.

Tytuł od DICE obchodził niedawno swoje trzecie urodziny, zaś w pierwszych miesiącach 2020 roku oficjalnie zakończono dla niego wsparcie, tak więc nowi gracze nie powinni oczekiwać żadnych aktualizacji z dodatkową zawartością. Są jednak i dobre wieści, bowiem od jakiegoś czasu krążą plotki, iż trwają już prace nad Battlefront 3.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.