Gry

Nowa prezentacja „LEGO Star Wars: The Skywalker Saga” już za kilka dni!

Nowa gwiezdnowojenna gra z serii LEGO to prawdopodobnie jedno z najbardziej wyczekiwanych przez fanów dzieł, o których powstawaniu wiemy już od dłuższego czasu. Deweloperzy ze studia odpowiedzialnego za LEGO Star Wars: The Skywalker Saga od miesięcy w pocie czoła pracują nad doszlifowaniem swojej gry, lecz zadania tego nie ułatwiła im pandemia, która negatywnie wpłynęła na proces twórczy, zmuszając do przesunięcia premiery tytułu z wiosny tego roku na bliżej nieokreślony termin. Od tamtej pory w zasadzie nie mieliśmy żadnych oficjalnych doniesień o produkcji TT Games, jednak właśnie pojawiło się światełko w tunelu.

Jak podaje na swoim twitterowym profilu dziennikarz branży gier, Geoff Keighley, The Skywalker Saga doczeka się prezentacji na nadchodzących targach Gamescom, odbywających się w dniach 25-27 sierpnia. Z informacji uzyskanych przez Keighleya wynika, że dzieło TT Games pokazane zostanie już pierwszego dnia targów o godz. 20:00 (czasu środkowoeuropejskiego).

Przy okazji udostępniono nową grafikę z nadchodzącej gry, przedstawiającą Rey podczas treningu na Ahch-To.

Wciąż nie znamy choćby przybliżonej daty debiutu LEGO Gwiezdnych wojen: sagi Skywalkerów, ale teraz przynajmniej istnieje cień szansy, że poznamy ją podczas Gamescomu. Trzymamy za to kciuki razem ze wszystkimi miłośnikami klocków.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.