Fanmade

Powstaje fanowska seria na bazie „Star Wars: KotOR” – prezentacja Endar Spire i modeli postaci

Choć od premiery pierwszej części serii Star Wars: Knights of the Old Republic minęło już kilkanaście lat, ostatnimi czasy temat Revana i Starej Republiki ponownie zaczyna zyskiwać na popularności pośród fanów Gwiezdnych wojen. Wszystko za sprawą niedawnych plotek o trwających pracach nad remakiem legendarnej gry oraz o planach na umieszczenie protagonisty serii w nadchodzących projekcie na Disney+. Teraz swoją cegiełkę do rosnącego hype’u dokłada youtube’owy kanał Unreal Cinema, którego prowadzący od pewnego czasu pracuje nad fanowską miniserią na bazie KotOR-a.

Po raz pierwszy o tym ciekawym projekcie mogliśmy usłyszeć kilka tygodni temu, gdy udostępniony został jego zwiastun. Wygląda na to, że od tamtego momentu twórca nie ustaje w wysiłkach, by zrealizować swoje cele, bowiem zaledwie przedwczoraj udostępnił kolejne wideo, w którym prezentuje projekt wnętrza okrętu Endar Spire, gdzie oryginalnie rozpoczynał się prolog gry, a także modele Sith Trooperów i żołnierzy Republiki.

Omawiany materiał wideo obejrzycie poniżej:

Jak podaje sam twórca, miniseria Knights of the Old Republic powstaje na silniku Unreal Engine 4, na podstawie którego stworzono (i wciąż się tworzy) wiele gier wideo, w tym chociażby Star Wars Jedi: Fallen Order.

Nie wiemy, na kiedy planowane jest wypuszczenie pierwszego odcinka fanowskiej serii, ale łatwo można się domyślić, iż przy tego typu projektach ciężko ustalać jakiekolwiek wiążące terminy. Jeśli jednak chcecie dalej śledzić postęp prac nad produkcją Unreal Cinema, koniecznie obserwujcie jego kanał na YouTube oraz profil na ArtStation.

My zaś, parafrazując pewnego senatora z Naboo, będziemy śledzić rozwój przedsięwzięcia z wielkim zainteresowaniem.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.