Seriale

Aktor z „The Mandalorian” zapowiada „odważniejszy” klimat w „Księdze Boby Fetta”

Fani oglądający finał 2. sezonu Mandalorianina w grudniu ubiegłego roku zostali zaskoczeni aż dwukrotnie – ósmy epizod zawierał nie tylko cameo legendarnego Luke’a Skywalkera, lecz także zapowiedź kolejnego serialu, stanowiącego spin-off przygód Dina Djarina i Grogu – The Book of Boba Fett.

Choć na 3. sezon The Mandalorian przyjdzie nam jeszcze poczekać, w międzyczasie swoją szasnę na zdobycie naszych serc zyska serial o najsłynniejszym łowcy nagród w galaktyce – Bobie Fetcie. Niestety, poza tym, że w produkcji mają pojawić się Temuera Morrison oraz Ming-Na Wen, którą znamy z roli Fennec Shand, o Księdze Boby Fetta wciąż nie wiemy zbyt wiele. Na szczęście nieco światła na kwestię rzucił jeden z aktorów zaangażowanych gwiezdnowojenne seriale produkowane dla Disney+.

Brendan Wayne – dubler Pedro Pascala, który na planie Mandalorianina wciela się w Dina Djarina, kiedy aktor nie może się zjawić – miał okazję wystąpił w podcaście Star Wars Sessions, gdzie opowiedział nie tylko o swojej pracy, ale też o reżyserze Robercie Rodriguezie, odpowiedzialnym za 6. odcinek 2. sezonu Mando (The Tragedy) oraz za część epizodów Księgi Boby Fetta.

Jak stwierdził Wayne, obraz Fetta, jaki wyszedł spod ręki Rodrigueza, jest „zupełnie odmienny od Mando i właśnie to jest w nim piękne”. Ciekawsza jest jednak wypowiedź dublera dotycząca samego serialu o łowcy nagród, bowiem wynika z niej, że w grudniu tego roku czeka nas widowisko „odważniejsze” niż 2. sezon Mandalorianina.

„Myślę, że jako publiczność otrzymamy w Księdze Boby Fetta o wiele więcej tego rodzaju klimatu [jak w The Mandalorian – przyp. red.]. Ten serial będzie odważniejszy niż Mando. Tak naprawdę sądzę, że nie może być inaczej, ponieważ [Fett] jest zdecydowanie innym typem postaci.”

Co dokładnie kryje się za wypowiedzią Brendana Wayne’a? W tej chwili możemy tylko zgadywać, jednak biorąc pod uwagę fakt, że Book of Boba Fett skupi się na przedstawieniu galaktyki z perspektywy przestępczego półświatka, intuicja podpowiada, że tej zimy obejrzymy dość brutalne (przynajmniej jak na standardy Gwiezdnych wojen) widowisko.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.