Seriale

[Plotka] Wiemy, kto finalnie wcieli się w aktorskie wersje Ezry Bridgera i Thrawna?

The Mandalorian to produkcja wyjątkowa pod wieloma względami – nie tylko dlatego, że spotkała się z niezwykle ciepłym przyjęciem fanów Star Wars, ale także ze względu na pełnienie funkcji swoistej furtki do dalszego rozwoju Odległej galaktyki za pośrednictwem seriali aktorskich. Pokłosiem sukcesu odniesionego przez Mandalorianina były ubiegłoroczne zapowiedzi seriali, spośród których kilka ma być bezpośrednio związanych z przygodami Dina Djarina – jednym nich jest Star Wars: Ahsoka, gdzie ponownie spotkamy wrażliwą na Moc togrutankę, w którą wcieli się Rosario Dawson, a także, jeśli wierzyć pewnym przesłankom, Ezrę Bridgera i Wielkiego Admirała Thrawna.

Jak donosi portal LRM Online, rzekomo zostały już obsadzone role dwóch z wymienionych postaci: byłego padawana Kanana Jarrusa miałby zagrać Mena Massoud (znany m.in. z głównej roli w aktorskiej adaptacji Aladyna), zaś rola Thrawna podobno przypadła Larsowi Mikkelsenowi (prywatnie jest to brat Madsa Mikkelsena, znanego z roli Galena Erso w spin-offie Łotr 1).

Mena Massoud – Ezra Bridger
Lars Mikkelsen – Thrawn

Nie po raz pierwszy w sieci pojawiają się przecieki na temat najważniejszego bohatera i antagonisty animowanych Rebeliantów. Już wiele miesięcy temu dochodziły nas słuchy, że w aktorskiego Ezrę wcieli się właśnie Mena Massoud, co sam aktor zasugerował później za pośrednictwem social mediów. Z kolei plotki o Larsie Mikkelsenie również krążyły w sieci, lecz do tej pory nie było wyraźnych przesłanek ku temu, aby można było je uznać za wiarygodne.

Co się zaś tyczy samego portalu, od którego pochodzą przecieki… LRM Online to źródło dość często przekazujące zakulisowe informacje dotyczące gwiezdnowojennych produkcji, lecz ciężko nazwać je wiarygodnym, bowiem wielu z nich nie mieliśmy jeszcze okazji zweryfikować. Tradycyjnie polecamy podejść do powyższych doniesień z dozą ostrożności i nie brać ich za pewnik – o ile rola Meny Massouda rzeczywiście wydaje się wiarygodna i poparta jest pewnymi przesłankami, tak Lars Mikkelsen pozostaje sporą niewiadomą.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.