Gry

Remake „Knights of the Old Republic” oficjalnie zapowiedziany!

Stało się! Po miesiącach oczekiwania, przecieków oraz domysłów, w końcu OFICJALNIE zapowiedziano remake legendarnej gry Star Wars: Knights of the Old Republic.

Okazuje się, że plotki, które przekazywaliśmy Wam od wielu miesięcy, rzeczywiście mówiły prawdę – powstaje remake pierwszego KotOR-a, a odpowiada za niego studio Aspyr, zajmujące się wcześniej między innymi tworzeniem portów klasycznych gier z uniwersum Star Wars.

Dosłownie kilka minut temu opublikowano krótki zwiastun produkcji. Możecie go obejrzeć poniżej:

Jak wynika z zapowiedzi, gra powstanie na konsolę PlayStation 5, natomiast na ten moment nie wiemy, czy traktować to jako potwierdzenie, że będzie tytułem ekskluzywnym, czy też po prostu jeszcze nie ujawniono pozostałych platform. Póki co pozostaje nam czekać na więcej informacji w tej kwestii, którymi podzielimy się z Wami, gdy tylko się pojawią. Wciąż nie znamy też konkretnej daty premiery.

Hype train właśnie podjeżdża, wsiadajcie razem z nami!

[AKTUALIZACJA]

Pecetowcy mogą odetchnąć – potwierdzono, że gra pojawi się również na PC.

[AKTUALIZACJA 2]

Jak podała chwilę temu oficjalna strona starwars.com, remake KotOR-a będzie przez pewien czas ekskluzywnie dostępny dla PS5, a dopiero potem trafi na PC… Nie wiemy, jak długo ma potrwać wyłączność gry dla konsoli Sony.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.