Seriale

Ujawniono nowe informacje na temat obsady serialu o Ahsoce Tano!

Choć obecnie fani Gwiezdnych wojen zajęci są emitowanym właśnie na Disney+ serialem The Book of Boba Fett, kolejne projekty bynajmniej nie stanęły na ten czas w miejscu. Wiosną mają rozpocząć się zdjęcia do kolejnego spin-offu The MandalorianAhsoki – w związku z czym dociera do nas coraz więcej informacji na temat tego tytułu.

The Hollywood Reporter przekazał właśnie, iż do obsady produkcji dołączyła Mary Elizabeth Winstead (Scott Pilgrim kontra świat, Cloverfield Lane 10, Ptaki nocy). Na ten moment szczegóły dotyczące jej roli nie opuściły Lucasfilmu. Aktorka wystąpi w serialu u boku wcielającej się w tytułową postać Rosario Dawson, którą w roli Ahsoki widzieliśmy już w piątym odcinku 2. sezonu The Mandalorian.

W Ahsoce zobaczymy również Haydena Christensena jako Anakina Skywalkera (razem z Obi-Wanem Kenobim to już druga produkcja Disney+, która ściągnęła na powrót aktora do świata Star Wars), Natashę Liu Bordizzo jako Sabine Wren oraz Ivannę Sakhno w roli nowej dla uniwersum postaci najemniczki.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.