Gry

Projektant „Halo Infinite” dołącza do Respawn, by pracować nad sequelem „Jedi: Fallen Order”

Jeśli Star Wars Jedi: Fallen Order przypadł Wam do gustu i nie możecie się doczekać kontynuacji przygód Cala Kestisa, to mamy dla Was kolejne dobre wieści na temat projektu, który oficjalnie nie został jeszcze zapowiedziany (ale i tak wszyscy wiemy, że powstaje) – do ekipy odpowiedzialnej za sequel Upadłego zakonu dołączył doświadczony twórca.

Jak poinformował na swoim twitterowym profilu Patrick Wren – główny projektant trybu multiplayer w grze Halo Infinite – dołączył on właśnie do studia Respawn Entertainment i wesprze je w pracy nad grą z uniwersum Star Wars.

„Z radością mogę ogłosić, że dziś jest mój pierwszy dzień pracy w ekipie Jedi jako Senior Encounter Designer. Jestem niezwykle podekscytowany powrotem do pracy przy Star Wars oraz możliwością współpracy z tą niesamowitą załogą.”

Sami z pewnością zauważyliście, że Patrick wspomina o powrocie do pracy przy marce Star Wars, co może sugerować, że był zaangażowany w powstawanie pierwszej części Fallen Order lub innego tytułu, wyprodukowanego pod szyldem Electronic Arts.

Jest to już kolejny twórca, który w ostatnich miesiącach oficjalnie ogłosił dołączenie do zespołu odpowiedzialnego za drugą część przygód Cala Kestisa. W połowie tego roku dowiedzieliśmy się, że scenarzystą gry został Danny Homan, pracujący wcześniej nad Borderlands 2 czy Elliot Quest.

W tej chwili nie mamy żadnych oficjalnych informacji o dacie debiutu sequela Upadłego zakonu (teoretycznie gra nie została jeszcze nawet zapowiedziana, choć EA kilka razy dawało do zrozumienia, że prace nad nią trwają), jednak niedawne plotki sugerują, iż będzie to ostatni kwartał 2023 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.