Seriale

Ivanna Sakhno zagra nową postać w serii „Star Wars: Ahsoka”

Po niedawnym ujawnieniu, iż w rolę Sabine Wren w serialu o Ahsoce Tano wcieli się Natasha Liu Bordizzo, przyszedł czas na kolejne zakulisowe informacje o castingach.

Jak donosi portal Deadline, aktorka Ivanna Sakhno została zatrudniona do nieznanej roli w serii Dave’a Filoniego i ma odegrać zupełnie nową postać, stworzoną specjalnie z myślą produkcji.

Póki co nie ma żadnych dodatkowych informacji o postaci, w którą ma wcielić się Sakhno, lecz doniesienia zostały już potwierdzone przez samą zainteresowaną, bowiem opublikowała ona wpis o castingu na swoim instagramowym profilu. Co się zaś tyczy samej aktorki, dotąd mogliśmy zobaczyć ją w filmach Pacific Rim: Rebelia, Szpieg, który mnie rzucił, Lawina strachu czy Czarna róża.

Zdjęcia do Star Wars: Ahsoki mają ruszyć w marcu przyszłego roku, z kolei premiery serialu na Disney+ prawdopodobnie możemy spodziewać się w okolicach wiosny 2023. Fabuła ma skupić się na poszukiwaniach Ezry Bridgera i Wielkiego Admirała Thrawna po ich tajemniczym zniknięciu w Nieznanych Regionach w finałowym odcinku animacji Star Wars: Rebelianci.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.