Seriale

„Authority” – kolejny spot „The Book of Boba Fett” z nowymi scenami i kwestiami

Coraz bliżej Święta, ale nie tylko, bo zaraz po nich nadejdzie długo wyczekiwana premiera The Book of Boba Fett, w związku z czym do Sieci trafił właśnie kolejny spot telewizyjny serialu – tradycyjnie zawiera kilka nieukazywanych dotąd ujęć, ale znalazło się też miejsce dla paru nowych kwestii dialogowych.

Dzięki materiałowi zatytułowanemu Authority możemy zobaczyć nowe ujęcia ze spotkania Boby z przedstawicielami światka przestępczego, a także wypowiedzi Fetta oraz Fennec Shand na temat potencjalnych sojuszników (lub przyszłych wrogów).

Jak zdradził w jednym z ostatnich wywiadów reżyser Księgi Boby Fetta, Robert Rodriguez, wszystkie ujawnione dotąd materiały pochodzą wyłącznie z pierwszej połowy pierwszego odcinka serialu – można zatem bezpiecznie założyć, że podobnie jest w przypadku najnowszego spotu. To z kolei wyjaśniałoby, dlaczego kampania promocyjna do tej pory skupiała się jedynie na wątku związanym z urządzaniem się głównych bohaterów w pałacu Jabby na Tatooine.

The Book of Boba Fett zadebiutuje na Disney+ 29 grudnia. Odcinki będą pojawiały się w tygodniowych odstępach i łącznie będzie ich 7.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.