Gry

„Jedi: Fallen Order” za darmo w Amazon Prime Gaming

Choć growe portfolio Gwiezdnych wojen nie należy w ostatnich latach do najbardziej imponujących, to wśród wydanych dotąd gier pojawiło się kilka perełek, a jedną z nich bez dwóch zdań jest Upadły zakon. Przygody Cala Kestisa skradły serca wielu fanów (w tym nasze), a produkcja studia Respawn Entertainment sprzedała się tak dobrze, że przywróciła wiarę wielkich wydawców w gry single-player. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji zagrać w Jedi: Fallen Order, to nic straconego, gdyż teraz nadarza się ku temu świetna okazja.

Przecieki na ten temat pojawiały się już od kilku dni, a 3 stycznia tytuł oficjalnie trafił do Amazon Prime Gaming, gdzie możecie odebrać go za darmo (dla platformy PC) przez cały najbliższy miesiąc (do 1 lutego).

Prime Gaming dostępne jest w ramach 30-dniowego okresu próbnego dla nowych użytkowników, z którego możecie później bez konsekwencji zrezygnować lub wykupić subskrypcję za 10,99 zł miesięcznie bądź 49 zł na cały rok. Więcej o usłudze przeczytacie TUTAJ.

Jedi: Fallen Order zadebiutowało 11 listopada 2019 roku. W grze śledzimy losy byłego padawana Jedi, Cala Kestisa, który przetrwał wydarzenia związane z Rozkazem 66 i kilka lat później stara się przetrwać w zmieniającej się galaktyce, trafiając przy tym na Cere Jundę i Greeza, wraz z którymi stawia sobie za cel odbudowę Zakonu.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.