Seriale

Temuera Morrison zapowiada kolejnych antagonistów w „Księdze Boby Fetta”

Kilka dni temu miała miejsce premiera 2. odcinka The Book of Boba Fett, zawierającego sporo interesujących niespodzianek, w które co uważniejsi fani Star Wars mogli się wgryźć ze smakiem. Przed nami jeszcze 5 epizodów serii o przygodach nowego daimyo Mos Espy, w związku z czym odtwórcy głównych ról – Temuera Morrison i Ming-Na Wen – udzielili krótkiego wywiadu, w ramach którego zapowiedzieli garść niespodzianek, jakie czekają jeszcze na widzów.

Jednym z zaskoczeń odcinka The Tribes of Tatooine było pojawienie się w nim postaci znanej dotąd wyłącznie z kart komiksów – Czarnego Krrsantana. Jak łatwo można się domyślić, Wookiee w którymś momencie fabuły stanie na drodze Boby Fetta, a umiejętności byłego łowcy nagród zostaną poddane poważnej próbie. Jak jednak zasugerował niedawno Temuera Morrison, Krrsantan nie będzie jedynym powodem do zmartwień Fetta.

W wywiadzie udzielonym TV Line aktor ujawnił, że na widzów czeka jeszcze sporo niespodzianek w kontekście czarnych charakterów, mających przewinąć się przez Księgę Boby Fetta.

TV Line: Oprócz bliźniaków i Santee [Krrsantana – przyp. red.], są jacyś inni złoczyńcy, których powinniśmy oczekiwać w miarę rozwoju sezonu?

Temuera: O tak.

Ming-Na Wen: Widzisz? Mówiłam ci, że jest podstępny. Ciii! Nic nie mów.

Temuera: Nie wolno nam zbyt wiele wspominać o nadchodzących aktorach, ale czekamy na niektórych z nich… To dopiero początek. Pojawia się kilka barwnych postaci, które sporo namieszają, i to również jest częścią tej wspaniałej serii; wprowadzenie wszystkich tych różnorodnych elementów…

Ming-Na Wen: Podoba mi się to. Elementy. [śmiech]

Temuera: Ten facet jest dobry. Cały czas próbuje coś ze mnie wyciągnąć, muszę być ostrożny. Mówię za dużo.

Pewien ogląd (mówiąc bardzo eufemistycznie) na wypowiedzi aktorów mogą rzucać przecieki na temat fabuły serialu, jakie pojawiły się w Sieci jeszcze przed premierą 1. odcinka. Dość powiedzieć, że znalazły one swoje potwierdzenie, gdy na ekranach pojawił się wspomniany już Krrsantan. Jeśli zatem nie boicie się naprawdę mocnych spoilerów i chcecie dowiedzieć się, o jakich antagonistach mógł wspominać Temuera, możecie zajrzeć do naszego tekstu, w którym opisaliśmy cały wyciek.

3. odcinek The Book of Boba Fett pojawi się na Disney+ już w najbliższą środę, 12 stycznia.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.