Gry

Wszystkie oblicza Anakina Skywalkera (i Dartha Vadera) w „LEGO Star Wars: The Skywalker Saga”

Dosłownie kilkanaście dni dzieli nas od długo wyczekiwanej premiery LEGO Gwiezdnych wojen: Sagi Skywalkerów, w związku z czym sukcesywnie napływają do nas kolejne materiały promocyjne i informacje na temat gry. Dzisiejszego ranka pisaliśmy o liście 300 grywalnych bohaterów, jacy pojawią się w produkcji TT Games, a teraz możemy zaprezentować Wam aż 10 różnych wersji jednego z nich.

Mowa o jednej z najbardziej ikonicznych postaci sagi Star Wars, czyli o Anakinie Skywalkerze. Oficjalny instagramowy profil LEGO Star Wars udostępnił zdjęcia wszystkich możliwych do odblokowania wcieleń Wybrańca – od młodego mieszkańca Tatooine, przez rycerza Jedi, aż po samego Mrocznego Lorda Sithów, Dartha Vadera.

Wszystkie prezentacje znajdziecie poniżej:

Którą wersją Anakina/Vadera chcecie zagrać najmocniej?

LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów zadebiutuje na rynku już 5 kwietnia. Tytuł ukaże się na komputerach PC i konsolach PlayStation 4PlayStation 5Xbox OneXbox Series X/S oraz Nintendo Switch.


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.