Gry

„LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów” – zwiastun z polskim dubbingiem

Wkroczyliśmy już w miesiąc kwiecień, co oznacza, że do premiery LEGO Gwiezdnych wojen: Sagi Skywalkerów pozostały raptem 4 dni! Wydaje się, że jest to dobry moment, by podzielić się z Wami polskim zwiastunem nadchodzącej produkcji studia TT Games, udostępnionym przez oficjalny kanał Cenega Polska.

Materiał zatytułowany Mrok rośnie w siłę to dokładnie ten sam trailer, jaki pojawił się w sieci kilka dni temu, skupiający się na przedstawieniu najważniejszych złoczyńców. Tym razem jednak możecie posłuchać próbki rodzimego dubbingu w grze.

Zajrzyjcie poniżej:

Jak możemy przeczytać w opisie filmu:

„W zwiastunie tej największej i najdoskonalszej pod względem wizualnym gry z serii LEGO Gwiezdne wojny™ przedstawiono stojących po ciemnej stronie Mocy największych złoczyńców znanych z dziewięciu filmów sagi. Gracze będą mogli przejść na ciemną stronę i poznać wielu słynnych złoczyńców. Należy do nich imperator Palpatine™, którego cień wisi nad każdą częścią sagi. Dzięki zdolności wystrzeliwania błyskawic palcami jest on niezwykle groźnym i trudnym do pokonania przeciwnikiem.”

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga ukaże się na konsolach Xbox Series X/S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switch oraz na komputerach PC 5 kwietnia 2022 roku.


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.