Seriale

Powstanie 2. sezon „Obi-Wana Kenobiego”? Kathleen Kennedy chce spełnić oczekiwania fanów

Wczoraj na Disney+ zadebiutował finałowy odcinek Obi-Wana Kenobiego, najnowszego serialu aktorskiego Star Wars, który po wielu latach pozwolił Ewanowi McGregorowi na sześć odcinków powrócić do roli brodatego mistrza Jedi, odgrywanego przez niego w Prequelach George’a Lucasa. Ale czy na pewno tylko na tyle?

Plotki na temat kontynuacji Obi-Wana Kenobiego pojawiły się w sieci już jakiś czas temu, a Ewan McGregor reagował na pytania o ewentualny dalszy ciąg serialu bardzo entuzjastycznie. Jednak w ostatnim wywiadzie udzielonym portalowi Entertainment Weekly zapytana o kolejne sezony została prezeska Lucasfilmu Kathleen Kennedy, która ma w końcu moc decyzyjną w tej kwestii. I wygląda na to, że jeśli środowiska fanów będą przejawiać chęć obejrzenia kolejnych przygód Obi-Wana, Kennedy z tej mocy zamierza skorzystać.

„Cóż, szczerze mówiąc, planowaliśmy to jako serial limitowany. Ale wydaje mi się, że jeśli będzie duże zaangażowanie i ludzie naprawdę będą chcieli więcej Obi-Wana, z całą pewnością to rozważymy, bo głos fanów do nas przemawia. I jeśli stwierdzimy, że jest powód, żeby to zrobić, jeśli będzie wiadomo dlaczego, to to zrobimy. Ale zobaczymy.”

Nie da się ukryć, że wszystkie ostatnie działania Lucasfilmu służą zadowalaniu fandomu, który zainteresowany jest w coraz większym stopniu tym, co już zna oraz występami gościnnymi.

Bez względu na to, czy drugi sezon lub jakakolwiek forma kontynuacji Obi-Wana Kenobiego powstanie, wszystko wskazuje na to, że wytwórnia w dalszym ciągu zamierza skupiać się na spełnianiu życzeń najgłośniejszych fanów. Czy to dobre zjawisko? Każdy musi oczywiście rozstrzygnąć samodzielnie.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.