Seriale

Hayden Christensen i Ewan McGregor na zakulisowych zdjęciach z „Obi-Wana Kenobiego”

Mija piąta doba od premiery finałowego odcinka Obi-Wana Kenobiego. W ostatnich dniach do sieci trafiło sporo interesujących informacji o serialu – zaledwie przedwczoraj ujawniono listę wszystkich ocalałych Jedi, którzy przewinęli się przez kryjówkę buntowników z Jabiim (pośród nich znalazło się parę nazwisk istotnych dla kanonu oraz Legend), zaś dziś możemy przyjrzeć się serii zakulisowych zdjęć z planu.

Fotografie przedstawiają Haydena Christensena, Ewana McGregora i innych aktorów, jacy wystąpili w ramach produkcji. Możemy zobaczyć kulisy powstania retrospekcji z Rozkazu 66, Dartha Vadera, a także aktorów i kaskaderów ćwiczących choreografię walki na miecze świetlne.

Warto zwrócić uwagę na statystów w pancerzach klonów. W Prequelach niemal wszystkie modele klonów były generowane komputerowo, z kolei twórcom Kenobiego najwyraźniej zależało na tym, by w ich projekcie było jak najwięcej efektów praktycznych. Ciekawostką jest również fakt, iż wszystkie ujęcia, gdzie widzimy pełną postać Dartha Vadera, nagrywane są przez dublera noszącego strój Mrocznego Lorda Sithów, a nie samego Haydena.

Cały sezon Obi-Wana Kenobiego jest już dostępny na Disney+.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.