Seriale

„Obi-Wan Kenobi”: trening do sceny walki Revy z Vaderem na zakulisowym wideo

Do sieci trafiło nowe wideo zza kulis powstawania Obi-Wana Kenobiego, na którym możemy zobaczyć trening Moses Ingram i Haydena Christensena do finałowej walki Revy z Darthem Vaderem z 5. odcinka serialu.

Materiał przedstawia znajome sekwencje: najpierw widzimy jak Trzecia Siostra zbliża się do Mrocznego Lorda, chcąc zaatakować go od tyłu, by po chwili doszło do bezpośredniej konfrontacji, w której Inkwizytorka bezskutecznie próbuje zranić Vadera, lecz ten paruje i unika wszystkich jej ataków, w ogóle nie używając w tym celu własnego miecza świetlnego.

Znając ostateczną wersję tej sceny, możemy stwierdzić, że najprawdopodobniej jest to filmik z dość zaawansowanego etapu nagrań, bowiem choreografia nie różni się znacząco od tego, co mogliśmy zobaczyć w Części V.

27-sekundowy klip obejrzycie poniżej:

https://youtu.be/hNjEN2bWrO4

Niedawno w Internecie pojawiło się inne zakulisowe nagranie, przestawiające rycerza Jedi walczącego z klonami – był to element retrospekcji z Rozkazu 66, jaka pojawiła się na początku 1. odcinka Kenobiego. Z kolei wczoraj pisaliśmy na naszych łamach o serii fotografii ukazujących aktorów i statystów na planie zdjęciowym.

Cały sezon Star Wars: Obi-Wan Kenobi jest już dostępny na Disney+.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.