Gry

[Plotka] EA wyda w tym roku kolejną małą grę Star Wars

Ostatnimi czasy pojawia się sporo doniesień na temat nadchodzących gier ze świata Gwiezdnych wojen. Poza oficjalną zapowiedzią produkcji od studia Massive, do sieci trafiły bardzo wiarygodne przecieki związane z powstawaniem nowej odsłony serii Knights of the Old Republic oraz mniej godne zaufania informacje na temat sequela Jedi: Fallen Order. To jednak nie wszystko.

W serwisie Reddit pojawiła się bowiem kolejna, dość zaskakująca plotka, którą podzielił się użytkownik OrcaOrcaisnotalone. Trudno powiedzieć cokolwiek na temat jego wiarygodności, więc zalecamy podchodzenie do tych informacji z dużym dystansem.

Według jego doniesień od nieco ponad 2 lat EA pracuje nad kolejnym projektem o mniejszej skali, podobnej do tej ze Star Wars: Squadrons. Co więcej, gra opracowywana na silniku Unreal Engine 4 jest shooterem, choć autor plotki nie precyzuje, czy będzie ona osadzona w 1. czy 3. osobie. Z perspektywy fanów najważniejsza jest jednak informacja, jakoby tytuł miał zadebiutować na rynku w ostatnim kwartale tego roku na wszystkich najważniejszych platformach (za wyjątkiem Nintendo Switch) – a zatem na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i 5 oraz Xbox One, Series S i Series X.

Oddając się na chwilę bardzo luźnym dywagacjom, o ile projekt faktycznie powstaje i plotka nie jest wyssana z palca, można przypuszczać, że może być to… Imperial Commando. Mniejsza strzelanka z krótką kampanią i skromnym trybem wieloosobowym pasowałaby do takiego tytułu, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, że jest to gra od dawna wyczekiwana przez fanów. A jakby tego było mało, kilka miesięcy temu informowaliśmy Was o wpisie kompozytora muzyki do Republic Commando, który do pewnego projektu skomponował nową wersję utworu Vode An. Być może z tym projektem łączą się także ostatnie doniesienia o sesji mocap aktorów portretujących członków Oddziału Inferno.

Jak już wspominaliśmy wyżej, źródło przecieku jest zupełnie nieznane, więc zalecamy sporą dozę ostrożności, pomimo tego, jak realistycznie on brzmi. Jeśli to prawda, w ciągu najbliższych miesięcy powinniśmy doczekać się oficjalnej zapowiedzi gry.

Podobne posty

Jeden komentarz

  1. Czy istnieje coś poza shooterami z pierwszej i trzeciej osoby w tym gatunku. Swoją drogą Jedi Fallen order też do dużych gier nie należy, bliżej mu do tytułu AA aniżeli AAA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.