Książki i komiksy

Ujawniono okładkę i pierwszy fragment „Star Wars: Queen’s Hope”

Queen’s Hope to trzecia część trylogii autorstwa E. K. Johnston skupiająca się na postaci Padmé Amidali. Nowe materiały związane z przyszłą premierą zaprezentowane zostały w zeszły piątek i spotkały się z dobrym przyjęciem. Fani już teraz mogą nacieszyć się pierwszym jak dotąd fragmentem i okładką książki. Pozycja została zapowiedziana w styczniu tego roku i jest kontynuacją książki Queen’s Shadow.

Okładka prezentuje nam wizerunek młodej Senator z Naboo jaki pamiętamy z Zemsty Sithów. Tak jak poprzednio, obraz wskazuje na przedział czasowy fabuły, kontynuując konwencję zachowaną przy dwóch poprzednich książkach. Sprawia to bardzo dobre wrażenie dodając nieco estetyki do obecnej galerii tytułowych grafik książek z uniwersum Gwiezdnych wojen.

Fragment opisuje sytuację, w której Padmé przymierza się do uszycia sukienki. Wspomnienia z przeszłości mieszające się z przemyśleniami Amidali, swobodnie płynąc tworzą całkiem obszerny wewnętrzny monolog. Cały udostępniony materiał możecie przeczytać tutaj. Oprócz niego otrzymaliśmy także opis książki:

„W Queen’s Hope, kontynuacji Queen’s Peril i Queen’s Shadow, Wojny Klonów trwają w najlepsze. Anakin zostaje wyłączony z walki, a Padmé postanawia podjąć tajną misję, aby zobaczyć, jak wygląda wojna na linii frontu. Jest zszokowana tym, co ma okazję zobaczyć na własne oczy. Tymczasem podczas nieobecności Padmé jej służąca Sabé wciela się w rolę senator Amidali i bardzo szybko zostaje zmuszona do podjęcia pewnych decyzji, na które może nie być gotowa.”

Queen’s Hope dostępna jest już w przedsprzedaży. Debiut powieści planowany jest na 2 grudnia. Mowa oczywiście o anglojęzycznym wydaniu, na temat polskiego jak na razie nic nie wiadomo.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.