Seriale

Reżyserka „Lokiego” nakręci „The Acolyte”? Ruszają przygotowania do produkcji serialu

Lucasfilm w najbliższej przyszłości planuje wypuścić na Disney+ naprawdę wiele seriali aktorskich Star Wars. Jednym z nich jest The Acolyte, który według doniesień właśnie wkracza w preprodukcję i być może odnalazł swoją reżyserkę.

Jak informuje portal Bespin Bulletin, w mieście Reading w Anglii trwają już przygotowania do zdjęć do nowego gwiezdnowojennego tytułu w niedawno powstałym studiu Shinfield Studios. Na ten moment oferuje ono cztery sceny (choć powstaje kolejnych czternaście), jednak nie wiadomo czy którakolwiek z nich pozwala na użycie technologii StageCraft, z której Lucasfilm korzystał tworząc choćby The Mandalorian czy Obi-Wana Kenobiego.

Making Star Wars natomiast donosi, iż stanowisko reżyserki The Acolyte zostało zaoferowane Kate Herron, odpowiedzialnej z wszystkie sześć odcinków pierwszego sezonu Lokiego, jednego z najlepiej przyjętych seriali Marvel Studios. Portal sam przekazuje tę informację jako plotkę, tak że należy oczywiście podchodzić do niej z pewnym dystansem.

Premiera The Acolyte prawdopodobnie planowana jest na drugą połowę przyszłego roku. Według doniesień główną rolę w nadchodzącym serialu odegrać ma Amandla Stenberg.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.