Gry

[Plotka] Zbliża się zapowiedź „Jedi: Fallen Order 2”

Mało komu trzeba obecnie przedstawiać Jedi: Fallen Order – nawet jeśli nie interesujecie się grami wideo, prawdopodobnie słyszeliście o tytule studia Respawn to i owo. Nic dziwnego, bowiem przygody Cala Kestisa okazały się hitem, sprzedając się w milionach kopii i na stałe zyskując wierne grono fanów. Biorąc pod uwagę niezwykle udany debiut produkcji fabularnej, mającej premierę w czasie, gdy wielu wydawców wciąż utrzymywało, że „era gier single-player dobiega końca”, nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem, iż trwają obecnie prace nad jej sequelem. Choć nie są to doniesienia oficjalne, to pochodzą od wiarygodnych źródeł, które teraz donoszą również, kiedy powinniśmy spodziewać się pełnoprawnej zapowiedzi Upadłego zakonu.

Jak podaje branżowy insider, Jeff Grubb, Respawn Entertainment planuje wypuścić zapowiedź drugiej części Fallen Order jeszcze przed tegorocznymi targami E3, co przypuszczalnie ma nastąpić w okolicy maja.

https://twitter.com/Nibellion/status/1479132501264285710

„Oczekujcie, że usłyszycie o grze w znaczący sposób jeszcze przed E3.”

Warto przypomnieć, że 4 maja maja obchodzimy coroczne święto Gwiezdnych wojen, May the 4th, zatem impreza, jaką z tej okazji przygotowuje Lucasfilm, wydaje się perfekcyjnym momentem do ogłoszenia nowej gry.

Plotki o sequelu Upadłego zakonu krążą w Sieci od dawna i znamy dzięki nim całkiem sporo szczegółów na temat tytułu. W ubiegłym roku pojawiły się doniesienia dotyczące przybliżonej daty premiery produkcji, która podobno wyznaczona została na ostatni kwartał 2023 roku. W międzyczasie do ekipy deweloperskiej dołączył projektant poziomów Halo Infinite, a nieco wcześniej tytuł zyskał scenarzystę w osobie Danny’ego Homana.

Co nieco wiemy też o postaciach, jakie na swojej drodze ma spotkać Cal. Przecieki wspominają o nowych Inkwizytorach, Maulu oraz… Oddziale Inferno, znanym z kampanii fabularnej Star Wars: Battlefront II.

Oczywiście wszelkie opisane powyżej informacje to niepotwierdzone plotki, zatem zalecamy podchodzić do nich z dozą ostrożności. Na ten moment możemy jedynie wyczekiwać wiosny, mając nadzieję, że przyniesie ona wiele ciekawych zapowiedzi.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.