Filmy

„Star Wars: Ahsoka” S01E08 – gdzie obejrzeć? Data premiery, czas trwania

Od premiery pod koniec sierpnia, na Disney+ zadebiutowało już siedem odcinków serialu Ahsoka. Pierwszy sezon składać ma się z ośmiu epizodów, wobec czego przed nami wielki finał. Oto, co wiemy na jego temat.

Ósmy odcinek – którego tytułu na ten moment wciąż nie znamy – trafi na serwis streamingowy Disneya w środę 4 października. Według czasu polskiego debiut nastąpi o godzinie 3:00 nad ranem. Wynika to z faktu, iż premiera dostoswana jest do widzów w Stanach Zjednoczonych. Tam kolejne epizody pojawiają się w ten sposób we wtorkowe wieczory, pozwalając na żywą dyskusję o serialu w mediach społecznościowych.

Ahsoka zakończy się epizodem o dość przeciętnej długości. Według raportów finał sezonu trwać będzie nieco ponad 46 minut. Po odjęciu napisów końcowych pozostaną nam natomiast około 42 minuty materiału. Jest to praktycznie standard klasycznej telewizji, którego najnowszy serial Star Wars przeważnie się trzymał.

Na ten moment jedynym serwisem oferującym możliwość legalnego seansu jest Disney+. Niewykluczone, że w przyszłości Ahsoka trafi również do oferty sieci telewizyjnej, tak jak miało to miejsce w przypadku Andora. W obliczu niedawnych zapowiedzi bardzo prawdopodobne wydaje się też, żeby za jakiś czas serial był dostępny do zakupu w formie wydania fizycznego. Potwierdzono już, że na Blu-ray i 4K trafią pierwsze dwa sezony The Mandalorian. Podobno w planach są również wydania Księgi Boby Fetta oraz Andora. Wszystko wskazuje zatem, iż Disney prędzej czy później zapewni nam dostęp do wszystkich seriali Star Wars na płytach.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.